Kiwanis Facebook

Keila Klubi

Eestis asutati esimene Kiwanise klubi 1992. aasta kevadel Keilas. 20 aastat aktiivset tegevust on kujundanud välja klubi omapära ning tõestanud Kiwanise idee elujõulisust Eesti ühiskonnas.
Väljapoole suunatud tegevustest on traditsiooniliseks kujunenud Keila Päevade ajal Mihklilaada ja viimasemehe jooksu korraldamine, perega väljasõit rohelusse, iga-sügisene jalgpallimatsh kohaliku Lions klubiga, ühine jõulupidu, lumelinna konkurss, Charter’i tähistamine, hooaja lõpetamine Niitvälja golfiväljakul ja igale poole juurde kuuluv pannkoogi küpsetamine.

Lisaks korralistele koosolekutele ja traditsioonilistele üritustele aitame aktiivselt kaasa ka heategevuslikes projektides nagu Rock-Sport (raha SOS Lastekülale), poiste pesapallivõistkonna toetamisel, I klassi lastele helkurite jagamisel jne. jne.

Aita kaasa Kiwanise laienemisele. Otsime aatekaaslasi, kellele pole võõras soov aktiivselt aidata kaasa keskkonna inimväärsemaks muutmisele ning kes oleksid valmis moodustama klubide võrku üle Eestimaa.

Kiwanis