Noorte Talentide Fond (NTF)

Kiwanise Noorte Talentide FondTallinna Kiwanise Klubi (NTF) toetab spordis, kultuuris ja teaduses Eesti noorte talentide läbilööki.

Stipendiumi taotlema ootame omal alal ennast juba mõneti tõestanud noori talente, kuid kelle edasine hüpe suurde karjääri vajab pisut õlga alla.

NTF kogub fondi kapitali läbi erinevate heategevusürituste, samuti ka annetuste ja sihtannetuste kaudu sponsoritelt. Heategevusürituste korraldajaks on MTÜ Tallinna Kiwanis Klubi.

Vaata ka meie toimetamisi ja üritusi FB-st:

Noorte Talentide Fondi toetuse taotlemine

Kui oled noor ja tunned, et teed asja mis rikastab ühiskonda ning näed endas suurt perspektiivi, siis saada meile info enda kohta, näiteks esinemisvideo, lühiülevaade oma tegevusest ja plaanidest, stipendiumi vajadusest ja selle kasutusotstarbest.

Toeta Sina ka!

Vaata, keda on juba toetatud Kiwanise Noorte Talentide Fondist - Noored Talendid.

NTF-i võib teha toetusi iga isik, kes soovib anda oma panuse Eesti talentide kasvulavale.

Pangakonto heategevustoetusteks on EE412200221051993835, saaja MTÜ Tallinna Kiwanis Klubi.

Oleme avanud ka Annetustelefoni: 900 1111, millele helistades saad anda 5€ toetuse Noorte Talentide Fondi.

Kiwanis