Kiwanis Facebook

Tallinna Kiwanis Klubi

Kiwanise Noorte Talentide FondKiwanis on ülemaailmne vabatahtlike organisatsioon, mis on pühendunud maailma muutmisele, üks laps ja üks kogukond korraga. Alguse saanud Detroidis 1915 aastal, kui professionaalide suhtlemisvõrgustik, on Kiwanis arenenud üheks maailma esimeseks rahvusvaheliseks heategevus organisatsiooniks, mis on pühendunud motole „Teenime maailma lapsi.“

Kiwanise rahvusvaheline peakontor asub Indianapolises, Indiana osariigis (USA) .Kiwanis International alustas oma esimeste klubide rajamist Euroopas 1963. aastal. Täna on Euroopas umbes 1200 klubi 31 000 liikmega, 35 Euroopa riigis.

MTÜ Tallinna Kiwanis Klubi asutati 2011.a. alguses 20 asutajaliikme poolt. Klubi esimeseks presidendiks oli ettevõtja Mati Annus, asepresidendiks juhtimiskonsultant Peeter Võrk.

Tallinna Kiwanis Klubi tegutseb rahvusvahelise Kiwanis organisatsiooni Tallinna klubina. Meie klubi sisuks on oma liikmetega ja koostööpartneritega erinevate tegevuste ja projektide läbiviimine, mis on huvitavad tegijatele endale ning kasulikud ühiskonnale.

Ühe olulisema heategevusliku projektina oleme käivitanud Noorte Talentide Fondi (NTF).

Osalemine klubis annab liikmetele võimaluse töötada koos teistega oma ühiskonna ja tema inimeste heaks.

Erinevalt mitmetest teistest sarnastest klubidest maailmas, on Kiwanise liikmeteks oodatud nii mehed kui naised.
Klubi koosolekud toimuvad u 2x kuus.

Jälgi meie tegemisi ka Facebookis: https://www.facebook.com/KiwanisEesti

Kiwanis