Kalender

 «  < Aug 2020 >   »
SuMTWThFS
13

Kiwanis Facebook

30.aprillil on toimumas Tallinna Kiwanis Klubi ja KamaHouse’i heategevuslik ühisprojekt: „KHK Punane Volberbumm“ noore talendi Elisabeth Egel’i toetuseks

Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumi 6. klassis õppiv Elisabeth Egel on Elisabeth Egel - pilt ajakiri Muusikapime 13-aastane tütarlaps, kes tegeleb kooli kõrvalt aktiivselt klaveriõpingute ja ujumisega, samuti lööb ta kaasa skaudiliikumises.

Ujumistreeningutega alustas Elisabeth 5-aastaselt. Tänaseks päevaks on ta edukalt osalenud mitmetel Eesti ja rahvusvahelistel erivajadustega inimeste võistlustel.
Tema võistluspagasisse kuulub osalemine Rahvusvahelise Paraolümpiakomitee (IPC) täiskasvanute maailmameistrivõistlustel ujumises. 12-aastasena saavutas Kanadas Montrealis toimunud MM-il 6. koha 100m rinnuliujumises. Samuti oli Elisabeth edukas 2013 aasta Põhjamaade meistrivõistlustel, saavutades mitmeid auhinnalisi kohti. Aastal 2011 tunnustati Elisabeth Egel´it  Eesti Vabariigi presidendi proua Evelin Ilvese Aasta Noore sportlase preemiaga.
2014. aasta kõrgeimaks eesmärgiks on edukas võistlemine augustikuus Euroopa meistrivõistlustel (EM) Hollandis Eindhovenis.

Sporditegemist tasakaalustab Elisabethi suur huvi muusika vastu. Täna õpib ta Vanalinna Hariduskolleegiumi Muusikakoolis õpetaja Anneli Tanksimäe käe all. Elisabeth on olnud väga edukas ka muusika valdkonnas, saavutanud mitmeid esikohti klaveri konkurssidel.


ÜRITUS:

„KHK Punane Volberbumm“ ürituse tuludest ja kogutud annetustest toetatakse noort talenti Elisabeth Egelit, süntesaatori soetamisel.  Et südamelähedane musitseerimine oleks võimalik ka kodust eemal olles, on Elisabethi unistuseks süntesaator, mida ta saaks suvel maale ja laagritesse kaasa võtta, samuti klaveri puudumise korral eri kontserdipaikades kasutada.  

KHK Punane VolberbummOotame kõiki toredaid ja lõbusaid inimesi, et tähistada ühiselt selle aasta Volbriööd. Üritus on mõeldud nii suurtele kui väikestele ja koju ei pea jätma ka oma neljajalgset sõpra, sest seltsis on segasem!

Ürituse „KHK Punane Volberbumm“ teema Punane Volber tekkis KamaHouse stiilsest interjöörist, kus leidub palju põnevaid punaseid sisustusdetaile. Ürituse külalistel soovitatakse täiendada oma riietust/kostüümi samuti mingi punase riideeseme või detailiga. Ekstravagantseima kostüümi kandja saab pidulikult premeeritud.

KAVAS: luuasõidukursused, nõiatrikid & ennustamine, noore pianisti Elisabeth Egel’i etteaste, volbridisco, parima kostüümi valimine jpm.

Volbriöö tähistamine ning heategevusliku ürituse korraldamine on Kiwanise klubi iga-aastane traditsioon. Sellel aastal toimub meie üritus stiilses  KamaHouse´is (Kopli 25).

Restoran/kobaräri keskkond KamaHouse asub Põhja-Tallinnas, Kopli 25, endises Standardi hoones (kus kunagi tervele Nõukogude Liidule sektsioonmööblit valmistati). Kui astuda sisse Kamahouse peauksest, oleme sattunud Kamahouse Köök restorani. Lisaks muudele väga maitsvatele roogadele, saab seal süüa suures valikus väga põnevaid kamast valmistatud toite. Ruumi tagumises osas on asub kunstitarvete pood, lisaks väga erilise sisustusega ruumid mida saab erinevateks üritusteks kasutada/välja rentida. Samuti on olemas kontserdilava, kus toimuvad teatrietendused, kontserdid ning suur ekraan kino jaoks.

Kutsume kõiki linnakodanikke head tegema ja nautima meeleolukat Volbri õhtut!

Tallinna Kiwanis Klubi eesmärk on tunnustada ja toetada andekaid Eesti noori. Selleks on klubil loodud Noorte Talentide Fond

Lisainfo:
Inga Talpas - tel 50 42576
Merle Roolaid-Möller -  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
FB: https://www.facebook.com/events/210432039166274/

Kiwanis